UPS oferuje wygodne centrum rozliczeniowe dla klientów

Międzynarodowy operator usług kurierskich UPS dla swoich klientów ma pełną paletę udogodnień.

Wśród nich znajduje się także Centrum rozliczeniowe UPS, które pozwala na wygodne, bo internetowe przeglądanie i zarządzanie fakturami UPS. Centrum rozliczeniowe UPS zostało opracowane specjalnie dla tych klientów firmy, którzy doceniają komfortowe i szybkie rozwiązania. Dzięki niemu można skutecznie zredukować liczbę dokumentów papierowych na rzecz dokumentów elektronicznych.

Centrum jest całkowicie bezpieczną platformą internetową, która wyświetla faktury i pozwala na zarządzanie nimi. Jako że wszystko odbywa się w jednym miejscu, rozliczanie i dokonywanie płatności jest jeszcze łatwiejsze.

W ramach jednego interfejsu klient może zarządzać różnymi kontami, nadawać użytkownikom uprawnienia administratora, przyznawać inne uprawnienia zgodnie  potrzebami, by wspierać w ten sposób jeszcze lepszą organizację dokumentacji i płatności. Dodatkowym atutem jest także system informowania o nowych fakturach na e-mail.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.