UPS rozszerza ekspresowe usługi doręczeń w regionie Azji i Pacyfiku

UPS ma przyjemność poinformować, iż od dnia 17 sierpnia 2015 roku, usługi UPS Worldwide Express® z gwarantowanym terminem doręczenia do godziny 12:00 i/lub 14:00 zostały rozszerzone o 802 nowe kody pocztowe w 292 miastach Azji.  Dzięki tej ekspansji, klienci mogą teraz cieszyć się szerszym zakresem usług z określonym czasem i wiarygodną dostawą do regionu Azji i Pacyfiku.

W połączeniu z naszymi rozwiązaniami, najlepszymi w swojej klasie technologiami i infrastrukturą w Azji, UPS jest gotowy wnosić wartość do Twoich potrzeb wysyłkowych oraz pomóc w rozwoju Twojej firmy na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej ekspansji oraz jak można z tego korzystać, prosimy skontaktować się z Przedstawicielem handlowym UPS lub zadzwonić do biura obsługi klienta.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.