UPS sadzi 2 miliony drzew

24 maja 85 wolontariuszy z UPS Polska brało udział w akcji „2 miliony drzew UPS”, która działa od ubiegłego roku i jest skoncentrowana na ochronie przyrody. Firma UPS zadeklarowała w zeszłym roku, że do końca 2014 zasadzi aż 2 miliony drzew na terenie pięciu kontynentów, w tym w Polsce.

W Ogrodzie Botanicznym w Powsinie w majowy weekend zostało zasadzonych aż 300 różnych krzewów oraz 50 drzew. Wolontariusze, którzy rekrutowali się pośród pracowników firmy kurierskiej, wraz z Fundacją Alter Eko, poświęcili swój czas na realizację akcji „2 miliony drzew UPS”. Dodatkowo wolontariusze pomogli w wysprzątaniu ogrodu botanicznego.

Jak wskazuje Magdalena Blechoska, która zajmuje stanowisko dyrektora personalnego UPS Polska, dla firmy bardzo ważne są działania w zakresie ochrony środowiska, z czego prace dotyczące zalesiania są jej strategicznym punktem. Dodaje, że firmę bardzo cieszy duże zaangażowanie pracowników w akcję. UPS może pochwalić się rosnącą z roku na rok liczbą wolontariuszy. W Polsce to łącznie 854 osoby, które biorą udział nie tylko w akcjach takich jak „2 miliony drzew UPS”, ale również innych organizowanych przez UPS – angażują się w pomoc domom dziecka, dzieciom niepełnosprawnym, bankom żywności.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.