Walentynkowe Envelo wspiera Fundację „Pocztowy Dar”

Na Walentynki platforma internetowa Envelo przygotowała wygodną możliwość przesłania kartek walentynkowych przez internet. W tym roku nie tylko można z Envelo łatwo wysłać kartkę swojej sympatii, ale dodatkowo wesprzeć Fundację „Pocztowy Dar”.

Żeby wysłać walentynkową kartę z Envelo, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej, wybrać Neokartkę z dostępnej galerii albo dodać własne zdjęcie, wypisać ją i to wszystko – po zapłaceniu karta będzie dostarczona do adresata jako tradycyjna. Wśród wzorów w galerii kartek znaleźć można również specjalną Neokartkę przygotowaną dla Fundacji „Pocztowy Dar”, która jest zadedykowana wszystkim zakochanym. Z jej sprzedaży każdy 1 złoty będzie przekazany jako dofinansowanie rehabilitacji oraz zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Fundacji.

Aby wysłać kartkę, wystarczy tylko chwila i jednocześnie można bardzo łatwo pomóc potrzebującym. Fundacja „Pocztowy Dar” działa od 2010 roku i zajmuje się wspieraniem działań i wyrównywaniem szans edukacyjnych i zdrowotnych osób wymagających pomocy.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.