Z akcji „Usamodzielnij się!” Poczty Polskiej skorzystało już przeszło 2000 osób

Poczta Polska jako partner akcji „Usamodzielnij się!” pomogła już przeszło 2000 uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych w samodzielnym planowaniu swojej przyszłej kariery.

Dzięki akcji wybranie odpowiedniej drogi rozwoju po zakończeniu szkoły średniej ma być bardziej przyszłościowe, a sukces w życiu zawodowym łatwiejszy do osiągnięcia.

Na potrzeby programu Poczta Polska przygotowała specjalny film szkoleniowy koncentrujący się na różnych możliwościach własnego prowadzenia działalności gospodarczej, na przykład otwarcie własnego biznesu w branży Commerce. W ramach akcji także w lokalnych gazetach zamieszczane są materiały edukacyjne, testy, porady psychologów, coachów i przedsiębiorców.

Program „Usamodzielnij się!” docelowo ma objąć 4000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych głównie z małych i średnich miejscowości na terenie całego kraju. W jego ramach prowadzone są warsztaty zarówno dla młodzieży, jak i dla rodziców, podczas których omawiane są szanse i perspektywy rozwoju kariery po zdaniu matury.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.