Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla międzynarodowej aplikacji DHL Trade Automation Service

DHL Express, uznany dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych usług logistycznych, po raz kolejny otrzymał tytuł laureata i Złote Godło w programie Najwyższa Jakość Quality International. Tegorocznym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowana została bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automation Service) – dedykowana klientom korzystającym z międzynarodowych usług logistycznych.

Kapituła X edycji programu, realizowanego pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000, wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Express. Na podstawie jednogłośnej decyzji przyznała DHL Express tytuł laureata i Złote Godło w kategorii Quality International Services za najwyższą jakość aplikacji DHL TAS.

DHL TAS (Trade Automotion Service) to narzędzie umożliwiające klientom uzyskanie niezbędnej wiedzy handlowej i celno-podatkowej oraz oszacowanie kosztów międzynarodowej wymiany handlowej związanych z wejściem przedsiębiorcy na nowy rynek. Aplikacja zapewnia dostęp do najbardziej użytecznych i kompleksowych zasobów wiedzy o przepisach celnych, warunkach eksportu i importu, pozwala na sprawdzenie przepisów celnych, wzorów dokumentów celnych oraz obliczenie cła i podatków. Jest narzędziem na bieżąco uaktualnianym, dostępnym 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. DHL TAS dostarcza szczegółowych danych na temat handlu zagranicznego i przepisów celnych, ułatwia wyszukiwanie i gromadzenie wszystkich ważnych informacji handlowych. Jest jedną z tych usług, które umożliwiając odpowiednie przygotowanie do prowadzenia działalności eksportowo-importowej, ułatwiają globalną wymianę handlową i przyczyniają się do wzrostu biznesów klientów.

W ubiegłym roku kapituła programowa wysoko oceniła usługę TDI (Time Definite International), nagradzając ją Złotym Godłem w kategorii Quality International Services.

„Przyznane DHL TAS wyróżnienie, doskonale podkreśla nasze starania o dostarczanie usług najwyższej jakości – powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express w Polsce. – DHL TAS to narzędzie, dzięki któremu klienci pozyskują informacje na temat regulacji międzynarodowej wymiany handlowej, niezbędną wiedzę handlową i celno-podatkową, a także mogą przewidzieć opłacalność wejścia z usługą bądź produktem na nowy rynek. Dla naszych klientów powierzających nam każdego dnia swoje przesyłki, jesteśmy globalną firmą, wszechstronnym partnerem biznesowym oraz zespołem certyfikowanych specjalistów międzynarodowych. Wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności biznesowej – wspieramy ich w rozwijaniu międzynarodowej wymiany handlowej.”

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających na terytorium RP, skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI product – produkt najwyższej jakości, QI services – usługi najwyższej jakości, QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

Źródło – www.dhl.com.pl/pl.html

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.