DHL eMailShip – jeszcze łatwiejsze przesyłki międzynarodowe

DHL specjalnie dla klientów z sektora MSP korzystających często z przesyłek międzynarodowych przygotował narzędzie DHL eMailShip.

To bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, która przeznaczona jest do wypełniania listów przewozowych oraz zamawiania kuriera. Do obsługi aplikacji potrzebna jest tylko poczta elektroniczna.

Aplikacja DHL eMailShip została w głównej mierze przeznaczona dla tych osób, które nie korzystają z procesu zamawiania kuriera przez aplikacje internetowe. Narzędzie DHL eMailShip jest wyjątkowo proste i komfortowe w obsłudze i pozwala na tworzenie formularza PDF wielokrotnego użytku, na którym można zawrzeć do 50 różnych adresów odbiorców. Aplikacja przedstawia graficznie list przewozowy AWB, a użytkownik może w ten sposób szybko go wypełnić – formularz PDF zawiera aktywne pola, dlatego jego uzupełnianie jest bardzo łatwe i minimalizuje ryzyko błędów. Dane są wprowadzane do systemu i jednocześnie można także zamówić kuriera. Dodatkowym atutem DHL eMailShip jest możliwość tworzenia bazy kontrahentów.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.