DHL w gronie TOP 100 najlepszych pracodawców 2016

Organizacja DHL Express (Poland) po raz kolejny znalazła się w rankingu 100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców – Most Attractive Employers. Na podstawie głosów studentów, biorących udział w badaniu Universum Talent Survey, DHL zostało wyróżnione w dwóch kategoriach: Biznes oraz Inżynieria.

Kilkuletnia obecność DHL Express (Poland) w rankingu 100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców, Most Attractive Employers jest potwierdzeniem przynależności firmy do grona interesujących i atrakcyjnych pracodawców obecnych na polskim rynku. Wyniki badania odnoszą się do dywizji – DHL Express, DHL Parcel i DHL Freight – zrzeszonych w strukturach organizacyjnych spółki DHL Express (Poland).

Ranking Most Attractive Employers 2016 prezentuje listę najatrakcyjniejszych pracodawców wskazanych w badaniu przez 26 tysięcy studentów z 64 uczelni. To niezależne, przeprowadzane co roku badanie jest źródłem wiedzy na temat preferencji zawodowych studentów i ich oceny, być może swoich przyszłych pracodawców.

„Największym atutem naszej wielotysięcznej organizacji są ludzie. To oni wnosząc do naszej firmy swój potencjał i kreatywność przyczyniają się do sukcesów biznesowych DHL Express (Poland). Dzięki ich doświadczeniu, kompetencjom i umiejętnościom stale się rozwijamy i tworzymy wyjątkową kulturę organizacyjną. Mierząc wysoko i wyznaczając wciąż nowe cele strategiczne, jesteśmy pracodawcą prowadzącym dialog z pracownikami i dostosowującym się do oczekiwań szybko zmieniającego się rynku pracy. To pozwala nam budować wizerunek DHL Express (Poland) jako atrakcyjnego miejsca pracy, często będącego pierwszym wyborem młodych ludzi”- komentuje Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor ds. Personalnych i Komunikacji, Członek Zarządu DHL Express (Poland).

Dbałość DHL Express (Poland) o rozwój w obszarze kapitału ludzkiego, od lat jest dostrzegana i doceniana w programach ogólnopolskich. Organizacja wielokrotnie została wyróżniona w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest również zdobywcą certyfikacji Top Employer w skali krajowej i europejskiej. Na poziomie globalnym dywizja DHL Express, wchodząca w skład Grupy Deutsche Post DHL, w latach 2015-2016 otrzymała certyfikat Top Employer Global i znalazła się w elitarnym gronie Najlepszych Pracodawców na świecie.

Źródło – http://www.dhl.com.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.