kurierpolska.pl


O SERWISIE

Naszą specjalnością są profesjonalne usługi kurierskie – jako Kurier Polska zapewniamy naszym klientom kompleksową, profesjonalną obsługę w branży. Zapewniamy korzystne cenowo usługi kurierskie, które można łatwo zamówić on-line. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami, z nami paczki doręczane są terminowo i bezpiecznie. Oferujemy obsługę przesyłek zarówno krajowych, jak i zagranicznych – na terenie Unii Europejskiej. Firma Kurier Polska jest częścią Arkadis Media Group, która ma swoją siedzibę w Koszalinie i jest zarejestrowana jako operator pocztowy pod numerem B-00495 przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Dlaczego z nami się opłaca?

  • Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, współpracujemy z uznanymi firmami kurierskimi, w tym DPD, GLS, DHL, K-Ex.
  • Specjalizujemy się w pośrednictwie zleceń kurierskich pomiędzy naszymi Klientami a kurierami.
  • Wybierając obsługę u nas, zamawia się kuriera z wybranej firmy kurierskiej, która odbiera paczkę i dostarcza ją na czas.
  • Dzięki temu, że obsługujemy wielu Klientów, jesteśmy w stanie zapewnić znacznie bardziej atrakcyjne ceny niż w przypadku jednostkowych zleceń w firmach kurierskich.
  • Możesz zapłacić nawet do 70% mniej za paczkę – z nami tani kurier dostępny jest dla każdego!

OBSŁUGUJEMY KURIERÓW

OFERTA SPECJALNA DLA FIRM

Zapraszamy szczególnie małe i średnie firmy, w których chce się oszczędzić na wysyłkach kurierskich. Dla naszych stałych klientów mamy też zachęcające rabaty przy deklaracji wysyłki od 30 paczek wzwyż miesięcznie.