Paczkomaty spotkasz w londyńskim metrze

InPost z powodzeniem sfinalizował kolejną umowę z TfL zarządzającym transportem miejskim w Londynie. Dzięki niej na parkingach znajdujących się przy stacjach londyńskiego metra mają stanąć Paczkomaty, jak poinformował prezes Integer Rafał Brzoska.

Już teraz mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą korzystać z Paczkomatów – znajduje się tam ponad 800 urządzeń i ciągle planowane są prace mające na celu powiększenie tej liczby. Londyńskie metro i zlokalizowane w okolicy Paczkomaty to w efekcie wygoda dla konsumentów, którzy często korzystają z tego środka komunikacji i przy okazji chcą odebrać zamówione zakupy. W przyszłości urządzenia mają być także zlokalizowane przy dworcach autokarowych, przystankach i centrach przesiadkowych, czyli wszystkich dobrze skomunikowanych miejscach.

Integer dynamicznie podwyższa liczbę Paczkomatów na całym świecie, zawierając korzystne umowy między innymi w Chinach. Obecnie we wszystkich krajach znajduje się ponad 3000 Paczkomatów i docelowo ich liczba zgodnie z założeniami spółki ma podnieść się aż do 6000.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.